Шлајфе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава pt:Schleife
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Шлајфе)
с (Робот: Додава pt:Schleife)
[[no:Schleife (Sachsen)]]
[[pl:Schleife (Saksonia)]]
[[pt:Schleife]]
[[ro:Schleife (Sachsen)]]
[[ru:Шлайфе]]
6.057

уредувања