Предлошка:Ambox: Разлика помеѓу преработките

Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.91.145) и вратена ревизијата 2543211 на EmausBot
Нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.91.145) и вратена ревизијата 2543211 на EmausBot)
[[zh:Template:Ambox]]
</noinclude>
Убава државе е!