Најсеауе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава pt:Neißeaue
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Infobox German location |image_photo = Zodel Kirche.JPG |Wappen = Wappen neisseaue.png |lat_deg = 51 |lat_min = 14 |lat_sec ...)
 
с (r2.6.5) (Робот: Додава pt:Neißeaue)
[[cs:Neißeaue]]
[[de:Neißeaue]]
[[en:Neißeaue]]
[[et:Neißeaue vald]]
[[en:Neißeaue]]
[[eo:Neißeaue]]
[[fr:Neißeaue]]
[[no:Neißeaue]]
[[pl:Neißeaue]]
[[pt:Neißeaue]]
[[ro:Neißeaue]]
[[ru:Найсеауэ]]
4.013

уредувања