2003: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: ml:2003
с (Робот: Брише ang:2003 (deleted), cbk-zam:2003 (deleted))
с (r2.6.5) (Бот Додава: ml:2003)
 
[[Категорија:21 век|02003]]
 
[[nso:2003]]
 
[[af:2003]]
[[bh:२००३]]
[[bcl:2003]]
[[bg:2003]]
[[bs:2003]]
[[br:2003]]
[[bg:2003]]
[[ca:2003]]
[[cv:2003]]
[[lmo:2003]]
[[hu:2003]]
[[ruml:2003 год]]
[[mi:2003]]
[[mr:इ.स. २००३]]
[[ro:2003]]
[[qu:2003]]
[[ru:2003 год]]
[[rue:2003]]
[[ru:2003 год]]
[[sah:2003]]
[[se:2003]]
[[sco:2003]]
[[stq:2003]]
[[nso:2003]]
[[sq:2003]]
[[scn:2003]]
3.985

уредувања