Разлика помеѓу преработките на „Бруто метрополитенски производ“

с
r2.7.2) (Робот: Додава de:Bruttometropolprodukt
(Создадена страница со: '''Бруто метрополитенски производ''' (БМП) или '''Бруто регионален производ''' (БРП) е една...)
 
с (r2.7.2) (Робот: Додава de:Bruttometropolprodukt)
[[Категорија:Урбана економија]]
 
[[de:Bruttometropolprodukt]]
[[en:Gross metropolitan product]]
[[es:Anexo:Áreas metropolitanas de Estados Unidos por PRB]]
86.434

уредувања