Разлика помеѓу преработките на „Чучулигово“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава en:Chuchuligovo
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава en:Chuchuligovo)
 
[[bg:Чучулигово]]
[[en:Chuchuligovo]]
[[ro:Ciuciuligovo]]
[[ru:Чучулигово]]
59.415

уредувања