Разлика помеѓу преработките на „Припечене“

Додадени 33 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава en:General Todorov (village)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
с (r2.7.2) (Робот: Додава en:General Todorov (village))
 
[[bg:Генерал Тодоров (село)]]
[[en:General Todorov (village)]]
[[ro:General Todorov]]
[[ru:Генерал-Тодоров]]
59.415

уредувања