Орман (Петричко): Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава en:Kavrakirovo
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
с (r2.7.2) (Робот: Додава en:Kavrakirovo)
 
[[bg:Кавракирово]]
[[en:Kavrakirovo]]
[[ro:Kavrakirovo]]
[[ru:Кавракирово]]
59.415

уредувања