Разлика помеѓу преработките на „Боровичене“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава en:Borovichene
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
с (r2.7.2) (Робот: Додава en:Borovichene)
 
[[bg:Боровичене]]
[[en:Borovichene]]
[[ro:Borovicene]]
[[ru:Боровичене]]
59.415

уредувања