Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Менува be-x-old:1984 (раман)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be-x-old:1984 (Раман))
с (r2.7.3) (Робот: Менува be-x-old:1984 (раман))
[[bn:নাইন্টিন এইটি-ফোর]]
[[be:1984, раман]]
[[be-x-old:1984 (Раманраман)]]
[[bg:1984 (книга)]]
[[bar:1984 (Roman)]]
127.306

уредувања