Разлика помеѓу преработките на „229“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:229年
с (Робот: Брише ang:229 (deleted))
с (r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:229年)
[[be-x-old:229]]
[[bh:२२९]]
[[bg:229]]
[[bs:229]]
[[br:229]]
[[bg:229]]
[[ca:229]]
[[cv:229]]
[[war:229]]
[[yo:229]]
[[zh-yue:229年]]
[[zh:229年]]
5.331

уредување