Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм (округ)“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Стокхолм (округ)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sco:Stockholm Coonty)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Стокхолм (округ))
[[se:Stockholmma leatna]]
[[sco:Stockholm Coonty]]
[[sr:Стокхолм (регијаокруг)]]
[[fi:Tukholman lääni]]
[[sv:Stockholms län]]
126.033

уредувања