Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: sa:७९५
с (Бот Додаје: af, am, an, ar, ast, az, be, be-x-old, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, et, eu, fi, fr, gl, he, hi, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, nds, new, nl)
с (Бот Додаје: sa:७९५)
[[ro:795]]
[[ru:795 год]]
[[sa:७९५]]
[[scn:795]]
[[sk:795]]
46.384

уредувања