Зоолошка градина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ro:Grădină zoologică
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ka:ზოოპარკი)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Grădină zoologică)
[[pl:Ogród zoologiczny]]
[[pt:Jardim zoológico]]
[[ro:Grădină zoologică]]
[[ru:Зоопарк]]
[[simple:Zoo]]
34.422

уредувања