Разлика помеѓу преработките на „790“

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: sa:७९०
с (Бот Додаје: af, am, an, ar, ast, az, be, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, et, eu, fi, fr, gl, he, hi, hr, ht, hu, id, io, is, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, new, nl, nn, no, o)
с (Бот Додаје: sa:७९०)
[[ro:790]]
[[ru:790 год]]
[[sa:७९०]]
[[scn:790]]
[[sk:790]]
46.384

уредувања