Бакминстерфулерен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава no:Buckminsterfullerener
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава da:Buckminsterfulleren)
с (Робот: Додава no:Buckminsterfullerener)
[[nl:Buckminsterfullereen]]
[[ja:バックミンスターフラーレン]]
[[no:Buckminsterfullerener]]
[[sv:Buckminsterfulleren]]
85.496

уредувања