Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Белгија“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:History of Belgium
с (r2.6.5) (Бот Додава: ms:Kategori:Sejarah Belgium)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:History of Belgium)
[[ro:Categorie:Istoria Belgiei]]
[[ru:Категория:История Бельгии]]
[[simple:Category:History of Belgium]]
[[sk:Kategória:Dejiny Belgicka]]
[[sl:Kategorija:Zgodovina Belgije]]
3.109

уредувања