Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1345 година“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1345.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1345-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1345.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৩৪৫-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1345 годзе]]
[[bs:Kategorija:1345Rođeni rođenja1345.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1345]]
[[cs:Kategorie:Narození 1345]]
85.496

уредувања