Категорија:Економија на Фарските Острови: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Додава fa:رده:اقتصاد جزایر فارو
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава fa:رده:اقتصاد جزایر فارو)
[[en:Category:Economy of the Faroe Islands]]
[[es:Categoría:Economía de las Islas Feroe]]
[[fa:رده:اقتصاد جزایر فارو]]
[[hu:Kategória:Feröer gazdasága]]
[[no:Kategori:Færøyenes økonomi]]
127.138

уредувања