Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Музиката во 1986 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1986 in music
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 1986)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1986 in music)
[[ro:Categorie:1986 în muzică]]
[[ru:Категория:1986 год в музыке]]
[[simple:Category:1986 in music]]
[[sk:Kategória:Hudba z 1986]]
[[sl:Kategorija:1986 v glasbi]]
3.109

уредувања