Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Спортот во 1924 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1924 in sports
с (r2.7.1) (Робот: Додава nn:Kategori:Sport i 1924)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1924 in sports)
[[pt:Categoria:1924 no desporto]]
[[ru:Категория:1924 год в спорте]]
[[simple:Category:1924 in sports]]
[[sk:Kategória:Šport v 1924]]
[[sl:Kategorija:1924 v športu]]
3.109

уредувања