Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1061 година“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1061.
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1061-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1061.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১০৬১-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1061 годзе]]
[[bs:Kategorija:1061Rođeni rođenja1061.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1061]]
[[cs:Kategorie:Narození 1061]]
85.496

уредувања