Категорија:Родени во 1493 година: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1493.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1493-ban született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1493.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1493 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1493 годзе]]
[[bs:Kategorija:1493Rođeni rođenja1493.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1493]]
[[cs:Kategorie:Narození 1493]]
85.496

уредувања