Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1008 година“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1008.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1008-ban született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1008.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১০০৮-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1008 годзе]]
[[bs:Kategorija:1008Rođeni rođenja1008.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1008]]
[[cs:Kategorie:Narození 1008]]
85.496

уредувања