Категорија:Родени во 1230 година: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава bs:Kategorija:Rođeni 1230.
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1230 rođenja (deleted))
с (Робот: Додава bs:Kategorija:Rođeni 1230.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1230 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1230 годзе]]
[[bs:Kategorija:Rođeni 1230.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1230]]
[[cs:Kategorie:Narození 1230]]
85.496

уредувања