Разлика помеѓу преработките на „Илјада и една ноќ“

Додадени 8 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува az:Min bir gecə (kitab)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ast:Les mil y una nueches)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува az:Min bir gecə (kitab))
[[an:As mil y una nueitz]]
[[ast:Les mil y una nueches]]
[[az:Min bir gecə (kitab)]]
[[bn:আরব্য রজনী]]
[[zh-min-nan:1001 Mî]]
125.824

уредувања