Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Додадени 57 бајти ,  пред 7 години
[[Податотека:L17.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 2008-2011]]
[[Податотека:A1 Identity 2006.jpg|десно|мини|150п|А1 Џингл - 2006]]
[[Податотека:А1 Новогодишен Џингл 2009.jpg|десно|мини|150п|А1 Новогодишен Џингл 2009]]
http://www.youtube.com/watch?v=Fa8Voxr1rsc&feature=plcp
 
=== Серии ===
Анонимен корисник