Разлика помеѓу преработките на „Крон“

Одземени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава bar:Kronos; брише: hy:Քրոնոս
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Crono)
с (r2.7.2) (Робот: Додава bar:Kronos; брише: hy:Քրոնոս)
[[be:Кронас]]
[[bg:Кронос]]
[[bar:Kronos]]
[[bs:Kron (Titan)]]
[[br:Kronos]]
[[gl:Cronos]]
[[ko:크로노스]]
[[hy:Քրոնոս]]
[[hi:क्रोनोस]]
[[hsb:Kronos]]
24.401

уредување