Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1443 година“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1443.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1443)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1443.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৪৪৩-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1443 годзе]]
[[bs:Kategorija:1443Rođeni rođenja1443.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1443]]
[[cs:Kategorie:Narození 1443]]
85.496

уредувања