Категорија:Починати во 1609 година: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1609.
с (r2.7.1) (Робот: Додава nn:Kategori:Døde i 1609)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1609.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1609 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1609 годзе]]
[[bs:Kategorija:1609Umrli smrti1609.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1609]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1609]]
85.496

уредувања