Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1052 година“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1052.
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1052-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1052.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1052 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1052 годзе]]
[[bs:Kategorija:1052Rođeni rođenja1052.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1052]]
[[cs:Kategorie:Narození 1052]]
85.496

уредувања