Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1216 година“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1216.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1216-ban született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1216.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১২১৬-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1216 годзе]]
[[bs:Kategorija:1216Rođeni rođenja1216.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1216]]
[[cs:Kategorie:Narození 1216]]
85.496

уредувања