Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1382 година“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1382.
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ta:பகுப்பு:1382 பிறப்புகள்)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1382.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৩৮২-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1382 годзе]]
[[bs:Kategorija:1382Rođeni rođenja1382.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1382]]
[[cs:Kategorie:Narození 1382]]
85.496

уредувања