Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hy:Բժշկություն
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Робот: Менува sco:Medicin)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Բժշկություն)
[[gl:Medicina]]
[[ko:의학]]
[[hy:Բժշկություն]]
[[hi:आयुर्विज्ञान]]
[[hr:Medicina]]
59.415

уредувања