Разлика помеѓу преработките на „981“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:981
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:981 жыл)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:981)
[[be-x-old:981]]
[[bh:९८१]]
[[bg:981]]
[[bs:981]]
[[br:981]]
[[bg:981]]
[[ca:981]]
[[cv:981]]
[[sl:981]]
[[sr:981]]
[[sh:981]]
[[su:981]]
[[fi:981]]
126.096

уредувања