Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм (округ)“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sco:Stockholm Coonty
с (r2.7.2) (Робот: Менува bs:Kotar Stockholm)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sco:Stockholm Coonty)
[[ru:Стокгольм (лен)]]
[[se:Stockholmma leatna]]
[[sco:Stockholm Coonty]]
[[sr:Стокхолм (регија)]]
[[fi:Tukholman lääni]]
7.011

уредување