Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1777 година“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1777.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1777)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1777.)
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1777 годзе]]
[[bg:Категория:Родени през 1777 година]]
[[bs:Kategorija:1777Rođeni rođenja1777.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1777]]
[[cs:Kategorie:Narození 1777]]
85.496

уредувања