Разлика помеѓу преработките на „Големи Езера“

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува no:De store sjøer
с (r2.7.2) (Робот: Додава ba:Бөйөк күлдәр)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува no:De store sjøer)
[[new:ग्रेट लेक]]
[[ja:五大湖]]
[[no:De store sjøenesjøer]]
[[nn:Dei store sjøane]]
[[oc:Grands Lacs (America del Nòrd)]]
126.793

уредувања