Поп-музика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 152 бајти ,  пред 10 години
с (Отстрането уредувањето на 92.87.18.254 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
 
== Светски поп ==
* [[Џастин Бибер]]- Најголемиот педер и шупак и геј што постои во светот на музиката и треба итно да биде УБИЕН!
* [[Џастин Бибер]]- најубав
* [[Мајкл Џексон]] - нарекуван и „крал на поп-музиката“
* [[Бритни Спирс]]
Анонимен корисник