Категорија:Родени во 1230 година: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Брише bs:Kategorija:1230 rođenja (deleted)
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1230 rođenja (deleted))
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1230 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1230 годзе]]
[[bs:Kategorija:1230 rođenja]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1230]]
[[cs:Kategorie:Narození 1230]]
85.496

уредувања