Разлика помеѓу преработките на „Зала“

Додадени 6 бајти ,  пред 8 години
с
the coat of arms changed to the actual version
с (r2.7.2) (Робот: Додава ko:절러 주)
с (the coat of arms changed to the actual version)
|-
|-
|align="center" colspan="2"|[[Податотека:Zala departemento blazonoCoa_Hungary_County_Zala_(2010-).jpgsvg|100п|Грб на округот]]
|-
|align="center" colspan="2"|[[Податотека:ZalaCounty.gif|250п]]
19

уредувања