Разлика помеѓу преработките на „Организација за храна и земјоделство на ООН“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ps:د خوړو او کرهڼې سازمان
с (r2.7.1) (Робот: Менува sq:Organizata e Ushqimit dhe Bujqësisë)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ps:د خوړو او کرهڼې سازمان)
[[no:FNs organisasjon for ernæring og landbruk]]
[[nn:FAO]]
[[ps:د خوړو او کرهڼې سازمان]]
[[pl:Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa]]
[[pt:Organização das Nações Unidas para Agricultura e Alimentação]]
126.283

уредувања