Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Науката во 1920 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 1920
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Scienza nel 1920)
с (r2.7.3) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 1920)
[[ko:분류:1920년 과학]]
[[it:Categoria:Scienza nel 1920]]
[[no:Kategori:Vitenskap i 1920]]
[[pt:Categoria:1920 na ciência]]
[[ru:Категория:1920 год в науке]]
3.913

уредувања