Разлика помеѓу преработките на „Убава наша татковино“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава id:Lijepa naša domovino)
[[fa:سرود ملی کرواسی]]
[[fr:Lijepa naša domovino]]
[[gl:Lijepa naša domovino]]
[[ko:크로아티아의 국가]]
[[hsb:Lijepa naša domovino]]
137

уредувања