Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Списоци за астрономија“

с
r2.7.2) (Робот: Додава ro:Categorie:Liste astronomie
с (r2.7.2+) (Робот: Додава tr:Kategori:Astronomi listeleri)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ro:Categorie:Liste astronomie)
[[nl:Categorie:Astronomielijsten]]
[[ja:Category:天文学の一覧]]
[[ro:Categorie:Liste astronomie]]
[[ru:Категория:Списки:Астрономия]]
[[sk:Kategória:Astronomické zoznamy]]
59.415

уредувања