Гевгелија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 16 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
 
[[bg:Гевгели]]
[[sr:ГевгелијаЂевђелија]]
Анонимен корисник