Разлика помеѓу преработките на „Белица (Порече)“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fr:Belitsa (Brod)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Belitsa (Brod))
[[bg:Белица (Община Брод)]]
[[en:Belica (Makedonski Brod)]]
[[fr:Belitsa (Brod)]]
[[sq:Belica (Brod)]]
[[sr:Белица (Македонија)]]
86.434

уредувања