Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Управување со Шпанија“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ar:تصنيف:حكومة إسبانيا
с (r2.7.1) (Робот: Додава ur:زمرہ:حکومت ہسپانیہ)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ar:تصنيف:حكومة إسبانيا)
[[Категорија:Управување по земја|Шпанија]]
 
[[ar:تصنيف:حكومة إسبانيا]]
[[ca:Categoria:Govern d'Espanya]]
[[ceb:Kategoriya:Kagamhanan sa Espanya]]
86.434

уредувања