Разлика помеѓу преработките на „Волшебни предмети во Хари Потер“

с
r2.7.1) (Робот: Додава nn:Magiske gjenstandar i Harry Potter-serien
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:해리 포터 시리즈의 마법 물체 목록)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nn:Magiske gjenstandar i Harry Potter-serien)
[[nl:Magische voorwerpen in Harry Potter]]
[[no:Magiske gjenstander i Harry Potter-bøkene]]
[[nn:Magiske gjenstandar i Harry Potter-serien]]
[[pl:Magiczne obiekty z cyklu Harry Potter]]
[[ru:Волшебные предметы мира Гарри Поттера]]
86.434

уредувања