Разлика помеѓу преработките на „Георги Гогшелиѕе“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава no:Giorgi Gogshelidze
с (r2.7.1) (Робот: Додава sv:Giorgi Gogsjelidze)
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Giorgi Gogshelidze)
[[ka:გიორგი გოგშელიძე]]
[[ja:ゲオルギ・ゴグチェリーゼ]]
[[no:Giorgi Gogshelidze]]
[[pl:George Gogszelidze]]
[[fi:Giorgi Gogšelidze]]
86.434

уредувања